Sčítání lidu 2021 - referendum o Moravě

Čim víc občanů ČR se přihlásí k moravské národnosti,
tím větší šance bude k obnově územně správní identity Moravy

Sčítání lidu 2021 - referendum o Moravě

Česká a Moravská Federativní Republika

Usilujeme o proměnu unitární České republiky ve federaci
dvou rovnoprávných národů Čechů a Moravanů

Česká a Moravská Federativní Republika

Tomáš Ingr - předseda strany Moravané

Hájíme zájmy obyvatel Moravy!

Tomaš Inger

Petr Bystřický - místopředseda strany Moravané

Morava patří na mapu Evropy!

Petr Bystřický
   

Představujeme kandidáta č.9 Petra NovotnéhoNarodil jsem se 2. 11. 1978 v Dačicích (město, které dříve bývalo na Moravě - Dačice na Moravě). Zde jsem žil do svých 26 let. Posledních devět let žiji v Jemnici - opět na Moravě. Vystudoval jsem Střední odbornou školu v Telči  (rok ukončení 1997). Poté jsem pracoval jako barman, prodavač, dělník. V roce 2003 jsem nastoupil do TRW Das Dačice a. s., kde jsem byl přijat jako technik do Testového a validačního centra. Tato práce pro mne byla motivací k započetí vysokoškolského studia. Vystudoval jsem strojírenskou technologii na VUT v Brně (Bc.) a poté strojírenskou metrologii a řízení jakosti tamtéž. Studium jsem řádně ukončil s červeným diplomem v roce 2010.

V roce 2010 jsem kandidoval za SNK Mladí za rozvoj Jemnice, Zastupitelstvem města Jemnice jsem byl pak zvolen místostarostou tohoto nádherného a starobylého města.

Mezi moje koníčky patří: turistika, fotografování, četba literatury faktu, rybaření a hlavně moje rodina! Mám 3 děti, z toho dva syny a jednu půlroční dceru.

Moje nekrásnější dva roky života byly v době 2006 - 2007, kdy jsem byl na rodičovské dovolené se svým druhorozeným synem.

Proč za Moravany? Protože jsem na Moravě vždy žil a žít budu, patří sem moje srdce.