NÁŠ CÍL JE SPOLKOVÉ
USPOŘÁDÁNÍ ČR

Česká spolková republika - Země česká,
Země moravskoslezská a Metropolitní země Praha.
Zrušením 14 nefunkčních krajů dosáhneme v ČR roční úspory
až 65 miliard a na Moravě roční úspory až 28 miliard.
Nezadlužujme naše děti a vnoučata!

Náš cíl je spolkové uspořádání ČR
   

Ustavující zastupitelstva se zastupiteli Moravanů


Termíny ustanovujících zasedání zastupitelstev v obcích, městech a v městských částech, ve kterých má strana Moravané své zastoupení:
 
Obec okres -kraj název kandidátky počet zastupitelstvo
Blatnice pod sv. Antonínkem HO - JMK Moravané 1 6.11. v 17.00
Bohdalice VY - JMK Obnova a prosperita 1 3.11. v 18.00
Bohuslavice PV - OCK Moravané 1 5.11. v 18.00
Bošovice VY - JMK Moravané 2 3.11. v 18.00
Bouzov OC - OCK Moravané 1 5.11. v 18.00
Brno - Bystrc BM - JMK Zelená pro Bytrc 1 6.11. v 16.00
Brno - Kohoutovice BM - JMK Pro Kohoutovice a Moravu 1 5.11. v 17.00
Brno - Vinohrady BM - JMK Koalice Moravané a Zelení 1 6.11. v 18.00
Bzenec HO - JMK Moravané 1 5.11. v 17.00
Dačice  JH - JHČ Moravané 2 10.11. v 17.00
Domanín HO - JMK Moravané 1 9.11. v 10.00
Hevlín ZN - JMK Moravané 4 4.11. v 18.00
Hodonín HO - JMK Změna pro Hodonín 1 10.11. v 17.00
Hrabišín SU - OCK Moravané 1 5.11. v 17.00
Králíky UO - PUK Moravané 1 10.11. v 18.00
Lednice BV - JMK Moravané 2 6.11. v 18.00
Lovčičky VY - JMK Moravané 2 3.11. v 19.30
Mankovice NJ - MSK Moravané 4 5.11. v 17.00
Moravský Beroun OC - OCK Moravané 1 7.11. v 18.00
Moravský Písek HO - JMK Moravané 2 10.11. v 17.00
Napajedla ZL - ZLK Moravané 3 10.11. v 15.00
Nemojany VY - JMK Moravané 1 5.11. v 17.30
Nížkovice VY - JMK Moravané 1 10.11. v 18.00
Ochoz u Brna BO - JMK Občanské sdružení pro Ochoz 3 3.11. v 18.00
Otnice VY - JMK Moravané 4 3.11. v 19.00
Pasohlávky BO - JMK Moravané 9 5.11. v 18.00
Pavlov ZS - VYS Za lepší Pavlov 2 7.11. v 18.00
Pohořelice BO - JMK Moravané 1 4.11. v 17.00
Račice - Pístovice VY - JMK Moravané 3 3.11. v 17.00
Staré Město pod Sněžníkem SU - OCK Za Staré Město prosperující 2 6.11. v 17.00
Šelešovice KM - ZLK Moravané 2 7.11. v 18.00
Štítná nad Vláří ZL - ZLK Moravané 2 4.11. v 15.00
Tasov HO - JMK Moravané 5 4.11. v 19.00
Tovačov OC - OCK Moravané 2 5.11. v 17.00
         
Brno - Královo Pole BM - JMK O. Hýsek u Strany zelených 1 3.11. v 16.30
Bruntál BR - MSK M.Buček u Úsvitu 1 4.11. v 13.00