PROGRAMOVÝ CÍL STRANY

Na základě práva na sebeurčení moravského národa, ke kterému se hlásí statisíce občanů České republiky,
usiluje strana Moravané o přeměnu unitární České republiky na federativní stát dvou rovnoprávných bratrských národů, Čechů a Moravanů, na Českou a Moravskou Federativní Republiku.

   

První kandidátky strany Moravané byly podány

V posledních dnech byly již podány první kandidátky z několika desítek chystaných kandidátek strany Moravané např. v Břeclavi, Brně - Jundrově, Vracově, Bohuslavicích, Tovačově, Hevlíně, Lovčičkách, Otnici atd.
 
V případě, že byste ještě měli zájem kandidovat se stranou Moravané ve vaší obci nebo městě, ať už jako nestraníci na kandidátce strany Moravané, nebo ve sdružení se stranou Moravané, jako nezávislí kandidáti, kontaktujte prosím člena předsednictva strany Tomáše Ingra, který je pověřen přípravou komunálních voleb, prostřednictvím mailu tomas.ingr@pasohlavky.cz.
 
V případě, že už máte kandidátku sestavenou, nebo ji už dokončujete domluvte si podpis na kandidátce s předsedou strany Pavlem Dohnalem prostřednictvím mailu p.dohnal@email.cz. V termínu do 31. července je možné podat i neúplnou kandidátku, třeba jen s jedním kandidátem a v průběhu následujícího týdne kandidátku doplnit.